XXVI. (Még most is más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2021.05.08.

33 1/3m férfi mellúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Cserháti Gyula1993- Nem vagyok egyesületnek tagja -22.35

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Török Imre Gábor1988Szentesi Delfin ESC26.16
2.Szabó Tamás1988HÓD-Triatlon és Öttusa SE39.89

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gyovai Balázs1986Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza22.43
2.Fekete István1985HÓD-Triatlon és Öttusa SE24.77
3.Szabó János1982Pécsi Vörös Meteor Sportkör24.95
4.Stoica Sorin Octavian1984Gold Stars Baia Mare25.67
5.Levendovics László1984HÓD-Triatlon és Öttusa SE33.39

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Pincési Balázs1981Budafóka SE23.65
2.Hitter Istvan Zsolt1977Gold Stars Baia Mare24.16
3.Terdik Ákos1981Debreceni Szenior Úszó Klub25.14
4.Király Balázs1977Pécsi Vörös Meteor Sportkör32.10

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Roska László1973Törökbálint21.30
2.Nock Norbert1976Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 22.66
3.Bohos Tamás1975Budapesti Delfinek Szenior 23.61
4.Gerendi Norbert1974Szentesi Delfin ESC31.09
5.Urbán Tamás1975Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza33.90

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Simon Levente1970Dombovár22.56
2.Hajdu Gyula1971Nyíregyházi Sportcentrum SE23.42
3.Cseh Imre1968Nyíregyházi Sportcentrum SE23.77
4.Vinnai József1968Nyíregyházi Sportcentrum SE24.01
5.Follert Iuliu Stefan1967TriBeach Brasov24.07
6.Szabó György 1970Budafóka SE25.49
7.Dajka András1969Pénzügyőr SE25.86
8.Béry Zoltán1968Tovafutók Se25.99
9.Czigler László1970Tovafutók Se28.10
10.Königsberger József1971Törökbálint33.61

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kripkó Zoltán1965Egri Senior Úszó-Klub22.70
2.Gyuráki Attila1966BVSC 23.61
3.Csirmaz Sándor1966Békéscsabai Senior25.65
4.Csernus Zoltán1963Szeder SC28.69

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Legeza László dr.1958Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula24.33
2.Jurák Árpád1961Miskolci Vízművek Sport Club24.98
3.Németh Pál1957Pénzügyőr SE27.66
4.Lisetchi Mihai1960Szentesi Delfin ESC28.58
5.Drávecz Ervin1959Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza29.53

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Erdélyi Ferenc1952Törökbálint26.01
2.Sebők János1956Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza26.99
3.Kovács Gábor1956Egri Senior Úszó-Klub30.24
4.Heverdle István1952Egri Senior Úszó-Klub30.29
5.Dömötör Ferenc1953Törökbálint30.48
6.Gömöry Árpád1955Győri Zabolátlan33.58

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bólyai István1947TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület26.51
2.Szabó Tamás1949Egri Senior Úszó-Klub29.30
3.Dr. Balás Gábor1949Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület29.79
4.Patkó József1948Egri Senior Úszó-Klub29.91
5.Lucz Imre1951Szentesi Delfin ESC33.25
6.Fodor László1951Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület37.47

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Dr. Sümeghy László1945Budapesti Delfinek Szenior 31.21
2.Ónodi László1946Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza37.63

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bardócz László1940Törökbálint30.58
2.Fábián Béla1937Egri Senior Úszó-Klub30.96
3.Kancsó János1941Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület31.90
4.Follert Iuliu Eugen1938TriBeach Brasov42.27

0. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nagy Zoltán2003Mezőtúri Seniorok19.54

Vissza